Justin Bieber dhe Selena Gomez drejt martesës?!

selena-gomez-justin-bieber-2011-billboard-1548

Një burim i afërt i dyshes ka zbuluar se Justin Bieber dhe Selena Gomez jo vetëm që flasin me njëri-tjetrin, por gjërat mes tyre po bëhen aq serioze sa që ata po marrin parasysh martesën, shkruan Yahoo.

“Ajo po sillet sikur ata janë të fejuar,” thotë një burim për In Touch në mënyrë ekskluzive. “Selena do të bëjë një martesë të fshehtë si për të treguar se ajo nuk ka nevojë për aprovimin e familjes”.

Selena shpreson që t’i rregullojë shpejt gjërat e saj.

“Ajo mendon se martesa do t’i jepte fund të gjitha problemeve të çiftit,” thotë burimi.

Shkruar Nga
More from admin

‘Paratë nuk i çon dot në bankë pasi vdes’: Aktori i njohur dhuron pasurinë

  Ai është bërë i famshëm në Perëndim për filmin “Ana dhe...
Read More