Jonida Vokshi vesh fustanin e bardhë

Sa e bukur duket si nuse! Njëra ndër aktoret më të pëlqyera e më të bukura shqiptare padyshim se është edhe Jonida Vokshi.

Jonida Vokshi 1

Picture 1 of 2

Përveç si aktore atë e kemi parë edhe në rolin e prezantueses duke u shfaqur në emisione të ndryshme shqiptare.

Për Jonidën shpesh herë vihet në pikëpyetje statusi i saj i beqarisë, por ende nuk ka diçka konkrete në këtë drejtim. Në një reklamë që po realizon, ajo ka befasuar adhuruesit duke veshur një fustan të bardhë i cili duket si vello.

Shkruar Nga
More from Revista User

Shtatzënia dhe siguria: çfarë duhet të bëni dhe çfarë jo

Tashmë që “po mbani me vete ngarkesën më të shtrenjtë në jetën...
Read More