Jennifer Garner është duke jetuar jetën e saj në variantin më të mirë!

Jennifer Garner ka kaluar shumë probleme viteve të fundit, por, nëse ajo ka provuar ndonjë gjë, është se asgjë nuk mund ta vërë poshtë. Aktorja, e njohur për personalitetin e saj të ëmbël dhe të këndshëm, u duk e ashpër si në ferr kur u pa në New York City të mërkurën.

Jennifer-Garner- 1

Picture 1 of 10

E veshur me një fustan të mahnitshëm të zi, Jennifer dhuroi atë buzëqeshje që ne e njohim dhe e duam, ndërsa bëri rrugën e saj për Galanë e Save The Children Illumination në Muzeun Amerikan të Historisë Natyrore.

Jennifer, e cila është kujdestarja e fondacionit, shkeli qilimin e kuq me ish-nënpresidentin Joe Biden, gruan e tij dhe kryetarin e bordit të fondacionit, Dr. Jill Biden, me Anna Marie si edhe presidentja dhe CEO efondacionit, Caroline Miles.

Jennifer paraqiti kërkesën për divorc nga Ben Affleck në prill, dhe të dy kanë mbetur në dukje civile për të bashkëbiseduar për tre fëmijët e tyre – Violet, Seraphina dhe Samuel.

Ben aktualisht është duke u shoqëruar me Lindsay Shookus, producenten e Saturday Night Live, dhe kohët e fundit është raportuar se romanca e tyre filloi në 2013, kur ai ishte ende shumë i martuar me Jennifer.

Ben gjithashtu bëri disa tituj në media pasi Hilarie Burton e akuzoi atë për sulm seksual gjatë një shfaqje në TRL më 2003.

Ndërsa Jennifer Garner bëri ndryshimin e shekullit të modelit të këpucëve pas ecjes së saj në qilimin e kuq. Ka një kod të veshjes për yjet kur ata ecin në qilimin e kuq dhe zakonisht, ai përfshin takat. Kur Jennifer Garner parakaloi në Gala, ne sigurisht prisnim që ajo të vishte taka. Ylli mbante një fustan të Michael Kors Collection dhe qëndronte e gjatë në atletet e saj të zeza dhe të bardha. Ajo dukej elegante dhe e këndshme për rastin e veçantë.

Ne kemi një ndjenjë që Jennifer po duket kaq mahnitshëm këto ditë, pasi u largua nga streset në jetën e saj.

Shkruar Nga
More from Revista User

Oprah: E kam menduar, por nuk do të garoj për presidente

Oprah Winfrey ka pranuar se kishte menduar të garonte për presidente të...
Read More