“Je bërë e gjitha plastik”/ Vesa Luma: Do tregoj një të vërtetë…

 

Këngëtarja Vesa Luma është tejet aktive nëpër rrjete sociale. Ajo nuk ngurron për të ndarë me ndjekësit në “Instagram” fotografi që dëshmojnë rutinën e përditshmërisë së saj, si në jetën personale ashtu edhe në atë profesionale.

Mirëpo, si shumë personazhe të njohur, edhe Vesa përballet herë pas here me komente dhe kritika të ndryshme. Së fundmi, një ndjekës e ka akuzuar këngëtaren për operacione plastike.

“Je bërë e gjitha plastik, po dil ashtu si je”– i ka shkruar ai, i cili nuk ka ngelur pa një përgjigje nga këngëtarja.

“E keni mësuar përmendësh këtë fjali. Do të tregoj një të vërtetë, të hidhur për ty ndoshta: asgjë, por asgjë plastike nuk ka këtu”– i është përgjigjur Vesa.

-640-0-5cb44b650151a-640-0-5cb44b6301365
Shkruar Nga
More from Redaksia

Tensioni i protestës: Xhafaj ndjek situatën nga zyra, ku ndodhet Basha? Berisha policëve, “Mos kini asnjë merak…”

Palët janë vendosur përballë njëra-tjetrës tek Ministria e Brendshme. Protestuesit dhe policia...
Read More