Janet Jackson e veshur si myslimane

pay-heavily-pregnant-janet-jackson-1

Janet Jackson është fotografuar për herë të parë e veshur si myslimane që pasi lajmëroi shtatëzaninë e saj.

Këngëtarja mendohet të jetë bërë myslimane që pasi u martua me miliarderin nga katari, Wissiam Al Manna, 41 vjeç, në vitin 2012.

Fotot tregojnë çiftin, që duket i relaksuar dhe i lumtur, teksa bëjnë shopping në Londër.

pay-heavily-pregnant-janet-jackson-2

pay-heavily-pregnant-janet-jackson-3

pay-heavily-pregnant-janet-jackson-4

pay-heavily-pregnant-janet-jackson

Shkruar Nga
More from admin

Basha: Banditët në burg dhe jo në qeveri, sepse vendi nuk po qeveriset, por po sundohet nga një bandë

    Kryetari i Partisë Demokratike ftoi qytetarët të marrin pjesë në...
Read More