Ja cilët janë Miss dhe Mister Kids 2017!

Në Ferizaj është mbajtur eventi më i bukur për fëmijë Miss dhe Mister Kids 2017.

3-1

Picture 1 of 6

Nën organizimin e kompanisë “Line Music” dhe me një juri profesioniste kanë konkuruar fëmijë mjaft të bukur por cmimi për Mister Kids Kosova 2017 e ka rrëmbyer Shahin Podvorica, ndërsa Miss Kids është zgjedhur Meleqe Thaqi. Fotografi i njohur Franqesk Frokaj (Dikur ish mister) ka qenë në Juri ku i ka dorëzuar edhe cmimin misterit të vogël. Ky event ka qenë një ndër më të bukurit që është mbajtur në këtë fund vit.

<
Shkruar Nga
More from Revista User

Pritja e ëmbël: Emina Çunmulaj, mahnitëse në setin e Artan Korenicës

Pak javë më parë, modelja shqiptare Emina Cunmulaj u vizitua nga një...
Read More