Ish polici i vrarë, një histori hakmarrjesh dramatike/ Foto të reja nga vendngjarja

Policia hetoi në atë rast për një seri ngjarjesh me bazë hakmarrjen, pasi viktimës i kanë vrarë po ashtu vëllain, Leonard Bilali.

Vëllai i viktimës është vrarë në vitin 2010, ndërsa i ekzkutuari i sotëm u plagos rëndë në vitin 2008.

Për ngjarjen sot, mësohet se autorët kanë qënë dy persona.

Arben Bilali ka marrë dy plumba, një në kokë dhe tjetrin në gjoks.

Raportimet e parë tregojnë se viktima është qëlluar sot në drekë në të njëjtin vend ku i kanë vrarë dhe vëllain 9 vite më parë.

Viktima ka qënë mundës i Dinamos.

 

 

Shkruar Nga
More from Redaksia

Djali bukurosh i William Levy, bëmë baba të të ngjaj!

  William Levy mbetet prej vitesh fiksimi i vajzave që kanë ndjekur...
Read More