Iryna Ivanova, ylli që po ia kalon edhe Emily Ratajkowskit

Emily Ratajkowski u shndërrua në një yll botëror pas shfaqi asetet e saj në këngën “Blurred Lines”. Por tani është një tjetër “muzë” për videoklipet seksi, fama e së cilës po avancon me shpejtësi.

Iryna Ivanova 1

Picture 1 of 18

Modelja Iryna Ivanova ka qenë ylli që ka shndritur më tepër në videoklipin e “I’m the One” një bashkëpunim mes Justin Bieber, Quavo, Chance the Rapper, Lil Wayne dhe DJ Khaled.

Por ndërsa “I’m the One” rritet me shpejtësi në rankimin botëror, të njëjtin fat ka edhe imazhi i modeles Iryna Ivanova, fansat e së cilës kanë shkuar mbi 2,7 milionë në Instagram.

Shkruar Nga
More from Revista User

Ai të do, por… vetëm për në shtrat

Si ta kuptosh që ai po bën sikur ka rënë në dashuri...
Read More