Ideja e Dokles: Rilindja të kandidojë Teftën në Dibër!

tefta xheliliVajza e deeputetit të Partisë Socialiste Namik Dokle, mjekja Anika Dokle, ka bërë një postim në profiline saj në Facebook, ku bën një propozim interesant.

“Per analogji me Hillary Clinton, Rilindja te kandidoje Tefta Xhelilin per kryebashkiaken e ardhshme te Peshkopise”, shkruan ajo, jo me pak ironi.

<

“Na cuditet me keto intevista qe legjitimojne ‘palacorllekun’. Nuk ka vetem afere seksuale aty, moj zonje!! Reflekto brenda mureve te shtepise tende dhe ne heshtje publike. Ka me shume dinjitet”, – vijon më tej me komentin e saj Znj. Dokle.

Shkruar Nga
More from revista mapo

A na duhet një tjetër parti e qendrës së majtë?

Nga Anjeza Xhaferaj* Lajmi i krijimit të një partie të re prej...
Read More