I çmendi të gjithë me fotot provokuese, e ëma e Françeskës ka dy fjalë për të: Do bëhesh…

 

Pas pjesëmarrjes së saj në “Big Brother Albania”, Françeska Jaçe fitoi edhe më tepër vëmendjen e publikut dhe të mediave rozë.

Ajo është komentuar shumë për bukurinë dhe format e saj trupore të cilat i ekspozon shumë në rrjetet sociale.

Fotot e saj sensuale dhe provokuese po marrin vëmendje të madhe, por nëna e saj ka një koment, dhe këtë na e ka treguar vetë Françeska.

Ajo ka shkrepur një “selfie” dhe në përshkrimin e saj ka thënë diçka që i ka bërë të gjithë të qeshin.

“Do bëhesh meme- kshu thotë mami kur postoj foto”- ka thënë ajo me humor, duke qenë se memet janë trendi i ri i ditëve të sotme.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Dëshmia e plotë e Xhisela Malokut: Nuk më kujtohet a kryem marrëdhënie seksuale

  Në deklarimin që ka dhënë para oficerit të Policisë Gjyqësore Emiljano...
Read More

More Stories