ShowBizz

I çmendi të gjithë me fotot provokuese, e ëma e Françeskës ka dy fjalë për të: Do bëhesh…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:14 - 20/04/18 |
mapo.al

Pas pjesëmarrjes së saj në “Big Brother Albania”, Françeska Jaçe fitoi edhe më tepër vëmendjen e publikut dhe të mediave rozë.Ajo është komentuar shumë për bukurinë dhe format e saj trupore të cilat i ekspozon shumë në rrjetet sociale.
Fotot e saj sensuale dhe provokuese po marrin vëmendje të madhe, por nëna e saj ka një koment, dhe këtë na e ka treguar vetë Françeska.
Ajo ka shkrepur një “selfie” dhe në përshkrimin e saj ka thënë diçka që i ka bërë të gjithë të qeshin.


“Do bëhesh meme- kshu thotë mami kur postoj foto”- ka thënë ajo me humor, duke qenë se memet janë trendi i ri i ditëve të sotme.


<
>
Screenshot_2-22 -640-0-5a9d57aaae763 6695454845545_1509794394-6770460 auto_franci-17-e14249009661181512108905 franceeee_1461674236-9402381 franceskafotocover franceska-kryesore Screenshot_2-22
Etiketa: , , ,

Pas