Hillary Clinton mbi Donald Trump, ecuria e votimeve.

donald-and-hillary-2

Kandidatja demokrate për presidente të Shteteve të Bashkuara, Hillary Clinton sipas raportimeve të fundit të rrjetit televiziv amerikan Nbc, është në avantazh prej 6% ndaj Donald Trump, e mbështetur nga 47% e amerikanëve.

Edhe sondazhi i fundit i kryer nga televizioni CNN, e shikon Clintonin në rekuperim të fortë me avantazh prej 5 % ndaj miliarderit republikan, i cili deri tani ndodhet në kuotën e 42%.

clinton-trump-3

Shkruar Nga
More from Revista User

5 truke si të forconi thonjtë pasi hiqni manikyrin xhel

Xheli, akriliku apo tipsat mund të dëmtojnë thonjtë dhe estetistet rekomandojnë që...
Read More