“Hajde Shqipe”/Bashkë në një super hit, Bebe Rexha, Dua Lipa dhe Ava Max janë gati, pritet Rita Ora

Një befasi e madhe vjen nga divat shqiptare që po pushtojnë skenat e botës me talentin e tyre. Këngëtarja me fame, Bebe Rexha ka propozuar krijimin e një kuarteti që do të ishte një hit i padiskutueshëm. Bebe Rexha kërkon të bëhet bashkë me Dua Lipën, Rita Orën dhe Ava Max, në një projekt muzikor.

Menjëherë kanë mbërritur dy përgjigjet e para. E para ka reaguar ylli shqiptar, Ava Max, e cila është bërë pjesë e muzikës ndërkombëtare.  Ava u tregua mjaft entuziaste, madje ka zbuluar dhe se çfarë mund të sjellin në skenë. “Version i ri i Lady Marmalade”, ka shkruar ajo.

Kënga “Sweet But Psycho”, është bërë një hit i madh botëror, duke e renditur lart Ava Max.

Edhe Dua Lipa, ka reaguar mirë. “Hajde shqipe”, ka shkruar në komentin e saj 23-vjeçarja duke e shoqëruar përgjigjen me simbole të shqiponjës me duar dhe një zemër.

Pritet të shihet cdo të thotë Rita Ora.

Nëse 4 këngëtaret bëhen bashkë ky do të ishte me siguri bashkëpunimi i vitit në shoëbizin botëror dhe suksesi është i garantuar.

Bebe Rexha

@BebeRexha

 

I want a collab @DUALIPA @RitaOra @avamax 🔴⚫️

8,124 people are talking about this
 
 

MYX Philippines

@MYXphilippines

 

WE. ARE. HERE. FOR. IT. 🔥https://myx.abs-cbn.com/features/17334/bebe-rexha-dua-lipa-rita-ora-ava-max-collab/ 

BEBE REXHA Invites DUA LIPA, RITA ORA & AVA MAX To Collab!

Who’s in?

myx.abs-cbn.com

78 people are talking about this
 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Kina, 175 miliardë dollarë për ushtrinë më të madhe në botë

  Kina ka përcaktuar një prej buxheteve më të mëdha për ushtrinë...
Read More