Gruaja e kokoshkave: Veliaj shkarkon policët, shpërthen Stresi

GruajaDitën e djeshme, qytetarët në Tiranë u përballën me një situatë aspak të këndshme teksa punonjësit e Bashkisë i sekuestruan me një karotrec tezgën e kokoshkave një gruaje, e cila mundohej të nxirrte bukën e gojës.

Por pas këtij gjesti nga policët bashkiakë, pati një revoltë të madhe të qytetarëve që solli edhe reagimin e kryebashkiakut Erion Veliaj, duke pezulluar nga puna efektivët e Bashkisë.

Arkimed Lushaj, i njohur gjerësisht me emrin Stresi njihet për tipin e tij drejtpërdrejtë e të thënit të gjërave aq siç ai i mendon.

Së fundmi reperi është revoltuar nga ky rast.

Stresi ka publikuar këtë rast duke fyer dhe sharë rëndë të parin e Tiranës, Erion Veliajn.

“Kerkoj falje per fjalorin tem po smundem me u majt … Direkt drejt per drejt jo kryetarit bashkis te tiranes por kryekurves se tiranes erion veliaj … Je pedofili me i madh qe kan pare shqiptaret ti je gjakpirsi me i pa shpirt je i degjeneruar je i pa fe je kurve burre ti nuk je mashkull ti ke veti te ndyra o maskara. Lotet e buka e asaj nenes qe keni zbarrit per toke do ju zejn hakat e zotit sepse mos ne kete jet ne tjetren”, shkruan ai në Instagram.

Shkruar Nga
More from revista mapo

Të drejtat e pamohueshme të qytetarit Shkëlzen Berisha

Nga Henri Çili Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, një prej...
Read More