Gjenerata e internetit dridh Putinin

putin

Mediat, sidomos ato sociale, kanë qenë të mbushura këtë javë me pamje të protestuesve rusë, që tërhiqen zvarrë nga policia, rrihen dhe arrestohen. Shumica e tyre të rinj, disa edhe nxënës shkollash, që nuk kanë njohur lider tjetër, pos Vladimir Putinit, i cili, prejse ka ardhur në pushtet, është kujdesur të heshtë çdo zë opozitar në Rusi.

Shkruar Nga
More from Revista User

Parandalimi i aksidenteve rrugore, Sulçe: Duhet strategji kombëtare gjithëpërfshirëse

Parandalimi i aksidenteve rrugore mund të realizohet vetëm përmes hartimit të një...
Read More