Gati 7 mijë euro vetëm xhupi, shikoni jetën luksoze të Marina Vjollcës…

Marina Vjollca është një ndër femrat më të komentura të showbzit jo vetëm për format e saja fizike por edhe për jetën luksoze që ajo bën.

Dhe përsa i përket jetës luksoze së fundmi moderatorja në foton e publikuar mban të veshur një xhup të markës Guçi që ka një çmim marramëndës.

<

 

Image

Xhupi kushton plot 6845 euro,  shtoji këtu edhe syzet që kushtojnë 750 euro, në total 7595 euro, shifra këto që janë publikuar nga faqja “What they wearin” në Instagram.

Image

 

 

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Albana Osmani në botën e aktrimit?

Albana Osmani është një nga prezantueset më të komentuara dhe me të...
Read More