Foto e rrallë, Enver Hoxha me nipin e tij

screenshot-10_1476616798-7088210

Një foto e rrallë e ish-diktatorit Enver Hoxha me nipin e tij Ermalin, i cili aktualisht ndodhet pas hekurave, është publikuar nga bashkëshortja e Ermal Hoxhës, këngëtarja Rezarta Shkurta, në profilin e saj në “Instagram”.

Duke kërkuar që fotografia të mos politizohet, këngëtarja thekson se kjo foto është thjesht një kujtim familjar, ku duket stërgjyshi dhe babai i vajzës së saj Hera.

“16 Tetor Stërgjyshi dhe babi Heres .Ps: Ky nuk është një postim politik, këtë ja le të tjereve ta bejne! Por nje kujtim familjar… Ata qe nuk e kuptojne dhe thyejn rregullat ketu ne faqen time, “shtepine time” sigurisht qe do bllokohen!”, shkruan Rezarta.

Shkruar Nga
More from Revista User

Aloe vera – pesë mënyra se si t’i rinoni lëkurën dhe flokët

Aloe vera jep energji rinore dhe dukje femërore. Kjo bimë është tonik...
Read More