Flokë përplot shkëlqim

Kur shohim trendet e fundit të bukurisë shumë shpesh hasim në shkëlqim dhe xixa.

Manikyr të mbushur përplot xixa, grimi me shumë shkëlqim e tani edhe flokët e mbushura me gjel apo materiale që shkëlqejnë.

Artistja e flokëve Mara Roszak nga L’Oreal Paris, e cila kujdeset edhe për dukjet e Cara Delevingne, ka realizuar një video, në të cilën shihen disa stilime të flokëve me shkëlqim.

Guxoni edhe ju të provoni diçka të tillë për ndonjë event të radhës.

Shkruar Nga
More from Revista User

Të shtëna me armë në një shkollë në SHBA, dy viktima

Të shtëna me armë pranë një kolegji në Dallas, të Texas, në...
Read More