Femra më seksi në botë zhvishet sërish dhe thyen rrjetin

Ajo ia ka dalë të ngrejë një perandori vetëm falë pamjes.

Kim Kardashian 1

Picture 1 of 8

Format e saj të kolme e kanë bërë Kim Kardashian femrën më seksi në planet.

Ajo është zhveshur sërish dhe fotot e saj po bëjnë xhiron e rrjetit.

KK është zhveshur për të promovuar produktet e saj kozmetike.

Kardashian ka markën e saj të suksesshme, KKW.

Shkruar Nga
More from admin

SHBA shqyrton një propozim për ndryshimin e vizave për studentët e huaj

Departamenti i Sigurisë Kombëtare po shqyrton një propozim sipas së cilit mbi...
Read More