Famë dhe dashuri: Sherri i yjeve shqiptare dominon mediat

 
 

Zor të gjesh një periudhë kur kaq shumë këngëtare shqiptare po dominojnë muzikën botërore.

<

Por marrëdhëniet mes Rita Orës dhe Dua Lipës janë në ditën më të keqe.

Sipas Daily Star, shkak është bërë marrëdhënia e afërt e Dua Lipës me Calvin Harris, ish-të dashurin e Rita Orës.

Bashkëpunimi Harris-Lipa në muzikë po kap majat.

Rita Ora nuk e ka pritur mirë, sidomos pas faktit se 4 vjet më parë ajo u nda nga Harris dhe ai e ndaloi që të publikonte albumin e përgatitur me ndihmën e tij.

Thuhet se rrënjët e sherrit kanë nisur kur Dua Lipa, në atë kohë pak e njohur, i kërkoi ndihmë motrës së Rita Orës për ta lançuar në nivele të larta muzikore.

Elena, motra e Rita Orës e refuzoi.

Sipas Daily Star, sherri Dua Lipa- Rita Ora mund të jetë i ngjashëm me atë Katy Perry- Taylor Swift.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Të ecësh, për sport dhe shëndet

Të gjithë janë dakord që për të qënë në formë dhe shëndet...
Read More

More Stories