Era publikon foto nga Egjipti, pushime pas sukseseve të verës..

Pasi lansoi këngën, Era po shijon pushimet në një vend magjik Kjo verë për Era Istrefin ka qenë mjaft produktive, vetëm para dy ditësh ajo lansoi edhe projektin e radhës të titulluar “Oh God” e që vjen në bashkëpunim me Konshens.

Kënga po ecën mirë dhe kështu Era ka ndarë pak kohë për vete. Ajo për t’i kaluar pushimet ka zgjedhur Egjiptin.

Era ka publikuar fotografi në bikini në të cilat duket shumë tërheqëse  dhe ka treguar se po kalon momente shumë të mira në atë vend. “Ky vend është i magjishëm, duket si prapavijë e Windows-it”, ka shkruar ajo poshtë fotografive.

Ndërkohë që “Oh God” nuk është projekti i vetëm i kësaj vere, para pak ditësh ajo lansoi edhe këngën “Prisoner” kurse bujë të madhe bëri me performancën e saj në finalen e Kupës së Botës me 15 korrik.

Shkruar Nga
More from admin

Horoskopi i ditës, 17 nëntor

Dashi Do të jeni të përkushtuar në realizimin e një projekti i...
Read More