Enca në lidhje me reperin gjerman?

Enca Haxhia është ndër artistet më të përfolura në mediet rozë.

6-8

Picture 1 of 2

Javë më parë, në rrjete sociale reperi i njohur gjerman Nimo ka postuar një fotografi bashkë me Encën, ndërsa mbishkrimi që i la fotos bëri të gjithë të dyshojnë se mes tyre ka diçka.

“Kam takuar një shqiptare, nëse do të mundesha do ta martoja menjëherë”, ka shkruar reperi, ndërsa Enca ia kthen me “I çmendur hahahaha”.

Së fundi, ishte vetë këngëtarja ajo që postoi një foto me Nimon dhe menjëherë edhe ai pas saj bëri të njëjtën gjë.

Nuk dihet nëse dyshja janë duke planifikuar ndonjë projekt së bashku apo kanë filluar një romancë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Sekretet e nishaneve në fytyrë, domethënia e secilit

Ne po ju sjellim sekretet nga Almanakja kineze Tung Shu, në lidhje...
Read More