Elvana dhe Ledri në një bashkëpunim…

 

Elvana Gjata dhe Ledri Vula kanë sjellë gjithmonë prodhime të cilat janë kthyer në hite.

Por këtë rradhë pritet që dy këngëtarët të vijnë me një bashkëpunim.

Lajmi.net shkruan se kënga pritet të dalë në muajt në vazhdim dhe pa dyshim që do të jetë një hit.

Ende nuk dihen detaje të tjera.

Elvana Gjata sapo është kthyer nga Shtetet e Bashkuara dhe mesa duket do të qëndrojë gjatë në Shqipëri.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Grabitja në Rinas, Aleks Pepa i dyshuari i tretë që kërkon Policia

  Aleks Pepa, është i dyshuari i tretë që po kërkon Policia...
Read More

More Stories