Edi Manushi e ngacmon, Nevina Shtylla në lidhje me futbollistin shqiptar?

Në festat e fundvitit futbollistët shqiptarë u kthyen në atdhe për disa ditë, ndër ta edhe futbollisti i njohur Eros Grezda i cili erdhi nga Skocia.

Gjatë qëndrimit në Tiranë ai u pa në shoqërinë e moderatores bukuroshe Nevina Shtylla me të cilën postoi një foto.

<

Gjatë “Proçesit sportiv”, Manushi e ngacmoi Nevinën për këtë foto, por moderatorja e bëri të qartë se e takoi futbollistin rastësisht.

“Këtë javë kishim këtu disa nga çunat e Kombëtares. Kishin ardhur për pushime. Më tha të të bëj të fala. Bashkë me Grezdën u gjetëm rrugës(qesh).

U takuam rastësisht, folëm, më tha t’i bëj të fala Manushit”, u shpreh Nevina.

ImageImage

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Drogë dhe armë në karburant, pranga biznesmenit dhe dy të tjerëve

  Një sasi droge është gjetur nga policia në një aksion të...
Read More