E konfirmon në Twitter, gjigantët nga Serie A kërkojnë të transferojnë Messin

Lionel Messi është lojtari që Roma do të dëshironte ta transferonte gjatë merkatos së janarit.

Klubi italian, me llogarinë zyrtare në Twitter, nuk ka hezituar t’i përgjigjet një pyetje të Sky Sports, ku pyet tifozët e futbollit se cilin lojtar do të dëshironit që skuadra e juaj ta transferojë në janar.

<

Pyetjes së Sky Sport, i është përgjigjur skuadra nga kryeqyteti italian, shkruan e përditshmja italiane “corrieredellosport”, raporton SYRI.net.

“Messi”, ishte përgjigja e Romës.

Transferimi i Messit, është diçka e pamundur për Romën, por një mundësi e mirë e për të tërhequr vëmendjen.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

“Telefonata Kadare-Enver Hoxha dhe raporti i shkrimtarit me diktatorin”

Nga Fatmira Nikolli, GSH Libri “Kur grinden sunduesit” na risjell Kadarenë, një student...
Read More