E diela fillon me tërmet

termet-620x330

Një termët me magnitudë 3.7 ballë ka tronditur zonën e Ballshit, në orët e para të ditës së diel. Instituti i Gjeoshkencave thotë se tërmeti ka rënë në orën 00:13.

Epiqendra e tërmetit ka qenë në Hekal, rreth 5 kilometra në jug të Ballshit. Tërmeti ka qenë me një thellësi 5 kilometra ndërsa banorët e zonës janë frikësuar nga lëkundjet. Nuk raportohet as për të dëmtuar apo dëme materiale.

Shkruar Nga
More from Revista User

Shenja juaj egjiptiane ju tregon të gjitha detajet e personalitetit, zbulojini!

Interesi për të mësuar më shumë për veten, të shkuarën dhe të...
Read More