Dilara bëhet nënë për herë të parë

Aktorja e famshme turke Ebru Ozkan, e njohur në Shqipëri si Dilara në filmin turk ‘Fate të Kryqëzuara’ është bërë nënë për herë të parë.

1-1

Picture 1 of 2

39-vjeçarja ka sjellë në jetë një vajzë, pagëzuar me emrin Biricik me bashkëshortin Ertan Saban.

Vajza e tyre erdhi në botë të premten. Dy aktorët janë martuar më 4 korrik të 2016.

Shkruar Nga
More from Revista User

Vidhet dhe vandalizohet shkolla 9-vjeçare në Laç

Persona të paidentifikuar kanë vjedhur dhe vandalizuar shkollën 9-vjeçare "Gjin Pjetri" në...
Read More