Dhunë barbare ndaj bashkëshortes, arrestohet 45-vjeçari në Krujë

dhuna-ne-familje

Një tjetër rast dhune në familje. Policia e Krujës ka arrestuar në flagrancë një 45-vjeçar teksa dhunonte fizikisht dhe psikologjikisht bashkëshorten e tij 5 vite më të re.

Në pranga përfundoi Lavdi Dibrani, banues në Krujë, pasi ditën e djeshme u kap teksa dhunonte gruan e tij.

Ai akuzohet për veprën penale “Dhunë në familje” dhe materialet kundër tij i kaluan Prokurorisë së Krujës.

Shkruar Nga
More from Revista User

Horoskopi ditor, e shtunë 6 maj 2017

Dashi Pamja juaj dhe intelekti këtë të shtunë do t’ju bëjë të...
Read More