Demi Lovato: Nuk mendoj se seksualiteti im duhet të ketë një “emër “

 

49d882dc55587585_ddcover1q.xxxlarge_2x

Demi Lovato ishte “në besim me veten” për seksualitetin e saj, dhe ajo nuk kishte frikë të thoshte kështu.

Këngëtarja ka thënë, kohë më parë, për revistën People, se është “e drejtë të thuhet” ajo nuk kujdeset për “etiketat”. Në fakt, kur bëhet fjalë për seksualitetin, “Kjo është diçka që unë nuk mendoj se duhet të ketë një emërtim:. Si njerëzit, është vetëm si një lidhje me dikë”

demi lovato cosmopolitan

Kjo, natyrisht, nuk është hera e parë që Lovato, 25 vjeçare, ka shprehur për këtë çështje. Ndërsa Lovato ka qenë prej kohësh një avokate e zjarrtë për komunitetin LGBT.

Por, kohët e fundit, kaloji një periudhë shumë të vështirë, nga overdoza.

313FC04800000578-3457381-image-a-49_1456084464556

demi-lovato

465235

Shkruar Nga
More from admin

Nëse doni që bashkëjetesa të funksionojë, kini parasysh gjërat që duhet të evitoni

Nëse doni të keni një lidhje apo martesë sa më të lumtur...
Read More

More Stories