Daniel Kueblboeck hidhet nga kroçiera, kishte veshur fustan grash para se…

daniel1daniel2daniel3daniel4daniel5
Shkruar Nga
More from admin

Shqiprimi, mes Ramës dhe Erdoganit

Nga Rudina Xhunga Shqiprimi është Kryetari i ri i Komunës së Preshevës....
Read More