Çmimi marramendës i çizmeve të Morenës

Morena Taraku është ndër artistet që bën një jetë goxha luksoze.

Morena 1

Picture 1 of 3

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, duke publikuar vazhdimisht imazhe të reja nga përditshmëria e saj.

Së fundi, ajo ka publikuar disa fotografi përmes të cilave ka treguar blerjen e radhës super-luksoze që ka bërë.

Janë një palë çizme të markës DSQUARED2, të cilat janë me ngjyrë të zezë dhe me taka tejet të larta. Po të kërkosh rreth çmimit të tyre, një pale çizme të tilla kushtojnë 1.435 dollarë amerikan.

Shkruar Nga
More from Revista User

Duhanpirja ju bën më pak atraktiv

Duhanpirësit mund t’i injorojnë paralajmërimet për rreziqet shëndetësore nga cigarja, duke menduar...
Read More