Çifti i famshëm shkëmben puthje në publik

Janë ndarë por edhe janë ribashkuar disa herë.

1-8

Picture 1 of 2

Bëhet fjalë për çiftin Justin Bieber dhe Selena Gomez, të cilët vitin e kaluar i janë rikthyer lidhjes së tyre të dashurisë, pavarësisht kritikave të shumta nga ana e familjes së këngëtares, të cilët nuk e pranojnë Justin.

Pavarësisht gjithçkaje, Selena ka vendosur të ndjekë zemrën e saj e të vijojë lidhjen me Justin, lidhje e cila duket se është më e fortë se kurrë.

Këtë të dielë ata janë fotografuar së bashku duke u puthur dhe përqafuar në rrugë dhe aspak të shqetësuar nga personat që i kalonin pranë.

Mediat raportojnë se 25-vjeçarja po kalon një fazë të depresioni dhe aktualisht nuk ka sjellë në tregun muzikor asnjë projekt të ri, për shkak se i është dedikuar totalisht shëndetit të saj.

Shkruar Nga
More from Revista User

Tipi i mashkullit që bën për vete shenjat e horoskopit, ky është partneri ideal sipas 12 shenjave

A ju ka ndodhur ndonjëherë që një mikeshë e juaj të ketë...
Read More