Chloe ndez imagjinatën, e zjarrtë në të brendshme

Së fundmi ajo ia shprehu dashurinë të dashurit të saj Danny Flasher, duke e cilësuar si shokun më të mirë në përvjetorin e parë të lidhjes së tyre.

Chloe 1

Picture 1 of 9

Dhe Chloe Lewis ka treguar se si e mban të gjallë pasionin në lidhjen e saj, derisa ka pozuar seksi në të brendshme.

Ajo është shfaqur në cep të shtratit në dhomën e gjumit, e veshur në të brendshme kuq e zi, duke ndezur imagjinatën.

Ylli 26 vjeçar i Only Way Is Essex, ka pozuar me flokët mbi supe dhe gjuhën jashtë, ajo duket tejet provokuese dhe seksi, duke publikuar foton në Instagram.

Shkruar Nga
More from Revista User

Kështu e thërret për ditëlindje Arditi Annën!

Vogëlushja e moderatorit dhe kantautorit Ardit Gjebrea, Anna feston gjatë ditës së...
Read More