Britani e Madhe, vjen në jetë fëmija i tretë i William dhe Kate, është djalë …

Kate Midletton ka sjellë në jetë fëmijën e tretë që është një djalë.

Lajmi ashtë bërë publik në faqen zyrtare në Twitter të familjes mbretërore:

Kate dhe William janë bërë sërish prindër’ thuhet në njoftim. Emri i të porsalindurit nuk bëhet akoma i ditur.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Elvana Gjata: Kurrë në jetën time s’i kam dashur të keqen askujt!

Këngëtarja Elvana Gjata ka reaguar për herë të parë pas vrasjes në...
Read More