ShowBizz

Bradley jo vetëm me Irinën në tapetin e kuq, por edhe me të ëmën

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:45 - 25/02/19 |
mapo.al

Bradley Cooper u shfaq mbrëmjen e djeshme në tapetin e kuq të Oscars 2019 me partneren e tij Irina Shayk. Kështu  ai hodhi poshtë të tëra aludimet e mundshme se midis tij dhe këngëtares Lady Gaga kishte nisur një romancë e fshehtë brenda skenave të xhiruara për filmin “A New Star is Born”.


Mirëpo nuk besojmë se Irina Shayk e ka shijuar sikurse duhet këtë mbrëmje. Pasi në krah të Bradley-t nuk gjendej vetëm ajo por edhe e ëma e tij, Gloria. Pamjet e publikuara në mediat botërore tregojnë se modelja 33-vjeçare nuk ishte aspak e lumtur për këtë fakt. E megjithatë, pavarësisht të gjithave, ajo shkëlqeu me pamjen e saj teksa mbante veshur një fustan ku i nxirrte zbuluar hijshëm kurrizin.


<
>
5c73aeec49b5010235904-6740611-image-m-337_1551062851714 5c73aedf880df10231034-6740611-image-m-160_1551055473910 5c73aefa6c14910235912-6740611-image-m-336_1551062833754 bradley-cooper-rt-jpo-190224_hpMain_16x9_608
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas