Berisha reagon për shkarkimin e Tahirit: Ja ku do përfundosh tani

auto_berisha_ok1488642105

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në lidhje e lajmin për shkarkimin e Saimir Tahirit nga posti i ministrit të Brendshëm.

Në një status në ‘Facebook’ Berisha pohon se banditokracia po dridhet, ndërsa sipas tij qytetarët janë më afër triumfit. Ai paralajmëroi madje se Tahiri do përfundojë në burg, atje ku ndodhet dhe Emiljano Shullazi.

REAGIMI I BERISHES
Banditokracia po dridhet! Qytetaret me afer triumfit!

Ra Saje qorri, banditi i dyte i shtetit, ministri skafist dhe narkotrafikant!
– Ai me Ediskobarin mbushen Shqiperine me kanabis dhe policine me kriminele dhe vrases, vendin e ka tek Shullazi por,
– koka e krimit dhe i pari eshte Ediskobari, te cilit sot ia hoqen patericen kryesore!
– Beteja me banditikracine vazhdon! sb

Shkruar Nga
More from Revista User

Zgjedhjet në Hungari më 8 prill; Orban sërish favorit

Hungaria do t'i mbajë zgjedhjet parlamentare më 8 prill, njoftoi të enjten...
Read More