Bëjnë të vdekur Mbretëreshën Elisabet, reagon familja mbretërore

mtmyodkwnza0nza2odq4nzc4

Pas thashethemeve që nisën të qarkullonin, Familja Mbretërore në Britaninë e Madhe u detyrua të reagonte rreth spekulimeve mbi shëndetin e Mbretëreshës Elisabet.

Princesha Anne tha se Mbretëresha ndihet më mirë, ndërsa Pallati Mbretëror bëri me dije se Elisabet është ende duke u trajtuar me medikamente pasi kishte pësuar ftohje të rëndë.

Nëpër mediat angleze nisën spekulimet rreth shëndetit të Mbretëreshës pasi ra në sy mungesa e saj në kishë ditën e Krishtlindjes.

Prestigjizoja britanike “The Mirror” analizonte se çfarë do të ndodhte me vendin nëse Mbretëresha Elisabet vdiste.

Këto dyshime u theksuan akoma më shumë kur një adresë e rreme në Tëitter “BBC Neës” njoftoi se Mbretëresha kishte vdekur.

Në një situatë të tillë, Familja Mbretërore u detyrua të sqaronte se Mbretëresha po mjekohet dhe mjeku i ka rekomanduar të mos dalë nga Pallatit Mbretëror. Kjo është arsyeja përse nuk është parë në publik.

Shkruar Nga
More from Revista User

Horoskopi ditor, e martë 26 shtator 2017

Dashi Ditë e mbushur me momente të lumtura kjo e sotmja për...
Read More