Bafta 2019, Kate Middleton magjeps me elegancën e saj

Kate Middleton, e shoqëruar nga bashkëshorti i saj Princ William, është  shfaqur e mrekullueshme në 72 vjetorin e  ceremonisë së dhënieve të  çmimeve më  të  rëndësishme të  kinemasë  angleze, Bafta 2019.

Me një  fustan të  bardhë që  i nxirrte zbuluar njërin sup e me vathë me margaritarë dhe diamantë të princeshë  Dianës, eleganca e Dukeshës së Kembrixhit ka tërhequr si kurdoherë vëmendje edhe në Royal Albert Hall.

   
a” data-cycle-paused=”true” data-cycle-prev=”#gslideshow_prev” data-cycle-next=”#gslideshow_next” data-cycle-pager=”#gslideshow_pager” data-cycle-pager-template=” ” data-cycle-speed=”750″> 
a” data-cycle-paused=”true” data-cycle-prev=”#gslideshow_prev” data-cycle-next=”#gslideshow_next” data-cycle-pager=”#gslideshow_pager” data-cycle-pager-template=” ” data-cycle-speed=”750″> 
a” data-cycle-paused=”true” data-cycle-prev=”#gslideshow_prev” data-cycle-next=”#gslideshow_next” data-cycle-pager=”#gslideshow_pager” data-cycle-pager-template=” ” data-cycle-speed=”750″> 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Shkruar Nga
More from Redaksia

Studimi: Njerëzit e dinë që kanë vdekur pasi truri vazhdon të punojë…

    Ne e dimë që kemi vdekur pasi truri ynë vazhdon...
Read More