Baby G shfaqet atraktive në fustan gjysmë transparent

Këngëtarja e njohur shqiptare, Baby G, gjithnjë shfaqet atraktive.

Bukuroshja është shfaqur së fundmi në disa foto në Instagram në formë mjaft të mirë.

Me flokë të kapura dhe fustan gjysmë transparent, ajo tregon anën e bukur dhe linjat seksi trupore.

Këngëtarja konsiderohet si një prej femrave më seksi të estradës.

The face of BABYG ☘️

A post shared by BabyG 🇬🇧🇦🇱 (@babygee) on

She is rare because she is real

A post shared by BabyG 🇬🇧🇦🇱 (@babygee) on

Ajo po vazhdon me serinë e performancave të saj në diasporë.

Baby G po shijon momente mjaft të suksesshme që prej largimit nga On Records, ku tash është në përkujdesje menaxheriale të Jetmir Agajt.

Ndryshe, Baby G është pa të dashur dhe fokusuar në projekte të reja.

Shkruar Nga
More from Revista User

Horoskopi, 5 shkurt 2017

Dashi 21/3 - 20/4 Veproni me kujdes ndaj detyrave tuaja në marrëdhënien...
Read More