Babai i Ritës krenar që vajza e tij vallëzoi ‘Shotën’…Shikoni çfarë ka bërë ai…

Me rastin e 10 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, Rita Ora mbajti një koncert në Prishtinë.

Qytetarët ishin shumë të entuziazmuar dhe e kaluan për mrekulli atë natë.

Befasia e Ritës për të gjithë shqiptarët ishte vallëzimi me vallen e Shotës, i cili ‘mahniti’ publikun e Koosvës.

 

By Prishtine until next time #Kosova 10

A post shared by Besnik Sahatciu Ora (@oranick) on

E për këtë kanë qenë krenarë edhe prindërit e saj.

Këtë e ka dëshmuar babai i saj përmes postimit të një videoje në Instagram

Shkruar Nga
More from Revista User

Aksident i rëndë me autobus, 13 të vdekur dhe 30 të plagosur

Të paktën 13 persona kanë humbur jetën ndërsa më shumë se 30...
Read More