Babai i Meghan Markle: Më vjen keq që s’isha në gjendje ta mbaj dorën e vajzës sime

Pasi u kurorëzu vajza e tij Meghan Markle me Princin Harry, Thomas Markle foli pwr TMZ teksa e pa dasmën nga larg.

“Fëmija im duket bukur dhe duket shumë e lumtur”, tha babai i nuses për TMZ.

“Do doja që të isha atje dhe t’u uroj atyre gjithë dashurinë time dhe gjithë lumturinë. Shërbimi ishte i bukur dhe do të mbetet histori. Do të kem gjithmonë keqardhje që nuk mund të isha atje dhe që s’isha në gjendje ta mbaj dorën e vajzës sime “, tha babai i Markle për ceremoninë, të cilën ai e shihte nga shtrati i tij.

“Tani unë lutem që Harry dhe Meghan të mund të shkojnë në një muaj të mjaltit të bukur dhe të pushojnë dhe të relaksohen dhe të gjithë të afërmit e mi do të mbyllin gjithçka”, shtoi ai.

Shkruar Nga
More from admin

Armina sfidon Bella Hadid: Bukuri plastike

Armina Mevlani, e cila është tashmë një blogere e famshme shqiptare, shpesh...
Read More