Aurela Gaçe feston 42 vite

maxresdefault

Aurela Gaçe festoi dje ditëlindjen e saj të 42-të. Këtë fakt e ka bërë të njohur vetë këngëtarja në rrjetet sociale, teksa ka vendosur të ndajë me ndjekësit edhe ndjesitë që i ka dhënë kjo ditë, me karakterin e fortë dhe humorin që nuk i mungon.
Edhe pse mbush 42 Aurela ndjehet 21, plot energji dhe pozitivitet.

“UOOOO UOOOO MOTRAAAAA , PO VAJTE 42 KOKRRA MOJ LUMADHE EDHE NUK NXURE O TU BEFSHA….. EC PERPARA TE CAFSHA BALLIN.

OK SOT 42 VJEC . KETE MA KUJTON VETEM PASAPORTA SE NE MENDJE E NE SHPIRT JAM 21 ME EKSPERIENCEN E NJE 42 VJECAREJE, E ETUR TE JETOJ CDO SEKONDE TE JETES ME ENERGJI POZITIVE”.

aurela-300x198

Shkruar Nga
More from Revista User

“Askush të mos mendojë se do mbesë me kaq!” Rrëqeth nëna e Florenc Beqirajt

Kur kanë kaluar më shumë se një muaj nga vdekja e Florenc...
Read More