‘Askush të mos lëvizë’: Zbardhet dëshmia e Geldo Hotit për ngjarjen në ish-Bllok

Ndërkohë, Fax News ka zbardhur dëshminë e dhënë nga ana e Geldo Hoti. Raportohet se Hoti është shprehur se ai nuk ka pasur asnjë dijeni për sherrin mes tyre. Madje ai thotë se është fshehur nën tavolinë në momentin kur dy persona kanë qenë duke e qëlluar.

“Nuk kam qëlluar askënd kur ishim në lokal me Ervin Matën, me Merviol Bilon dhe me Redi Popeskun. Ai na qerasi me një verë. Erdhën dy persona që nuk i njihja dhe thanë: Askush të mos lëvizë, dhe më pas nxorën armët. Në atë moment u futa poshtë tavolinës nga frika. Në Greqi ika se do merrja nje pajisje, por jo se do t’i fshihesha hetimit”, është shprehur Hoti.

 

Shkruar Nga
More from Redaksia

Palma e artë shkon për ‘Hajdutët e dyqaneve’

  Filmi japonez “Hajdutët e dyqaneve”arriti të triumfojë në festivalin e filmit...
Read More