”Arma”, portofoli i Dianës me një sekret

Diana mbante zakonisht portofol saten. Ai ishte gjithmonë në ngjyrën e veshjes dhe në modele të ndryshme.

Diana 1

Picture 1 of 4

Dukej përherë elegante, siç ajo dinte, por brenda shijes për elegancë, përdorte dhe zgjuarsinë. Ai i ka shërbyer jo pak herë edhe si mbulesë. Në disa raste kur tentonte me dekoltenë e fustanit, e vendoste përpara gjoksit për t`u mbuluar. Janë disa foto që i kanë kapur këto momente.

Ta mendosh që duket sikur gjithçka ka ardhur natyrshëm. Mbase edhe fillimisht kështu ka qenë dhe kur ka parë se i shërbente kaq mirë, ka vendosur të mos heqë dorë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Si ta largoni unazën që ju ngel në gisht?

Shumë prej nesh, pavarësisht grua apo burrë, mbajmë unaza në duar. Zakonisht,...
Read More