Anxhela Peristeri reagon pas fitores: Kur u ktheva nga Greqia gjëja e parë që …

Pas fitores së vendit të parë me këngën “E çmendur” në Kënga Magjike, këngëtarja Anxhela Peristeri me anë të një statusi në Instagram ka treguar më shumë rreth emocioneve të para dhe ka falënderuar publikun dhe bashkëpunëtorët e këngës së suksesit. Ajo ka thënë se pasi u kthye nga Greqia donte me patjetër që të merrte pjesë në ‘’Kënga Magjike’’ dhe se fakti se në pjesëmarrjen e saj të parë nuk ishte kualifikuar dot në finale e kishte bërë të derdhte shumë lot.

Postimi i plotë:

Kur u ktheva nga Greqia gjeja e pare qe doja te beja ishte te merrja pjese ne festivalin Kenga Magjike!E bera.Nuk u futa ne finale dhe kam qare pafund ate nate.E kam dashur kte festival qe ne fillim.Qe para largimit tim kam qene 2 here pjesemarrese.Sot qe jam fituesja e ketij festivali dhe eshte viti i 4 rresht qe marr pjese nuk i pershkruaj dot emicionet e mia. @arditgjebrea te falenderoj nga zemra per kte produksion gjigand muzikor qe na ke dhuruar!E dija qe me kte kenge do arrija ne maje sepse eshte vertet nje material shume cilesor dhe i dashur per mua. @kledibahiti ti e di sa e dashurova kte kenge dhe vure gjithe talentin dhe kohen tende te cmuar per te me dorezuar nje perle. @olticurri nuk mund te ishte kjo kenge pa tekstin tend te mrekullueshem.Nuk e imagjinoj dot ndryshe! @threedotsproduction pervec profesionalizmit ju falenderoj per mbeshtetjen shpirterore. @jonipeci ti o zemer ma bere performancen unike dhe me bere te ndiehem mbretereshe ne skene ! Femijet e korit te Liceut Artistik ju falenderoj pamase per pjesemarrjen tuaj,ju dua ?? @lorel_makeupartist duart tuaja te arta gjithmone me bejne te ndiehem me e bukura. @aldonlipe te falenderoj me shpirt per perkujdesjen.Mu duk vetja si ne Eurovizion kur pashe performancen e xhiruar ne ate skene madheshtore! Dua tju falenderoj juve publik i dashur per duartrokitjet tuaja qe nuk rreshten te dyja netet dhe gjithe te tjeret qe me kane shkruar uruar dhe jane emocionuar me mua!Ju perulem te gjitheve! #kengamagjike2017 #threedotsproduction #cmimiipare #bestfemalevocal

Shkruar Nga
More from Revista User

80% e azilkërkuesve shqiptarë janë nën 35 vjeç

Rreth 23 mijë fëmijë e adoleshentë (nga zero deri në 17 vjeç)...
Read More