Angela Martini dhe Dragos fillojnë muajin e mjaltit në këtë vend

Dasma e modeles shqiptare Angela Martini me Dragos Savulescu bëri bujë në mediet rozë.

7-1

Picture 1 of 7

Pas martesës, Angela kishte publikuar disa imazhe bashkë me bashkëshortin, në të cilat vinin me skena erotike.

Së fundi, çifti kanë filluar muajin e mjaltit, duke u arratisur në një ishull të largët, e që është ishulli Seychelles në Oqeanin Indian.

Në llogarinë e saj në Instagram, modelja ka publikuar disa imazhe në të cilat tregon se po kalon çaste të paharruara në at vend.

Kujtojmë që një element që u përfol shumë në dasmën e tyre ishte mënyra se si ishte veshur Angela në dasmë, e që ishte një fustan i zi tejet transparent.

Shkruar Nga
More from Revista User

Shtatë stile flokësh për secilën ditë të javës

A doni të rregulloni flokët tuaj që të mos duken njejtë si...
Read More