Alarmohen fansat e Johnny Depp, a është aktori i sëmurë?!

Fotografitë e Johnny Depp në Rusi kanë përhapur panik mes fansave të aktorit.

54-vjeçari ka pozuar me adhurueset e tij ruse përpara se të performonte me bandën muzikore “The Hollywood Vampires” në Shën Pjetërburg, por nga fotot duket shumë i sëmurë.

“Mendoj se heroi im është sëmurë”, thotë një komentues në Facebook.

“Duket shumë i dobët”, shkruan një tjetër.

depp1depp2depp3depp4depp5depp6
 
Shkruar Nga
More from admin

Shtatë mënyra për ta motivuar vetën dhe të tjerët

Puna për të gjithë ka momente kur kthehet në rutinë. Edhe punëtorët...
Read More