Aksidentohet këngëtarja kosovare

screenshot_131480362185

Një aktore dhe këngëtare e njohur kosovare është përfshirë në një aksident automobilistik.

Siç duket në foton e mëposhtme, automjeti Volkswagen i këngëtares ka goditur në pjesën e pasme një makinë tjetër.

Bëhet fjalë për aktoren Shota Baraliu. Kjo e fundit është jashtë rrezikut për jetën dhe në gjendje të mirë shëndetësore.

Shkruar Nga
More from Revista User

Mos i mbani këto gjëra në dhomën e gjumit

A e dinit se ka disa objekte që është më mirë të...
Read More