Aksidenti i tmerrshëm, humbin jetën 35 persona…

 

Rreth 35 persona kanë humbur jetën si pasojë e një aksidenti të rëndë automobilistik në provincën Kamana, në Peru.

Mediat lokale raportojnë se një autobuz me të paktën 45 pasagjerë ka rënë në një humnerë, në një lartësi prej 80 metrash.

Aksidenti ka ndodhur në atë që njihet si “kurba e Djallit” për shkak të kthesave të shumta dhe mjegullës që mbulon këtë autostradë.

Në 2 janar, në të njëjtin vend humbën jetën 52 persona në një tjetër aksident.

 

 

 
Shkruar Nga
More from admin

Aurela Gaçe: Kurrë s’kam për t’i kuptuar ata që nuk i duan vajzat

Aurela Gaçe është në pritje të ëmbël të një vogëlushje. Së fundi këngëtarja...
Read More