Aksident në Durrës, Makina kalon me shpejtësi në semafor, përplas tjetrën

auto_aksident-3-1-780x4391477218755

Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Durrësit ku një makinë me shpejtësi ka kaluar me shpejtësi në semafor nga ku ka përplasur dhe një tjetër. Shkak i aksidentit është bërë shpejtësia e madhe e mjetit që u përmbys, që pavarësisht se ishte semafori i kuq, s’ka arritur të ndalojë.

Sakaq, policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ndërsa vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Shkruar Nga
More from Revista User

2.7 milionë njerëz në BE janë viktima të Facebook-ut

Facebook ka njoftuar Bashkimin Evropian se është e mundur që deri në...
Read More