Aksident në autostradën Tiranë-Durrës

auto_aksident-3-1-780x4391477218755

Një aksident automobilistik është shënuar në autostradën Tiranë-Durrës, gjatë mbrëmjes së djeshme. Një mjet ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar jashtë rrugës. Nga të dhënat jo zyrtare mësohet se automjeti ishte përmbysur si pasojë e shpejtësisë së madhe.

Paraprakisht shkak i aksidentit dyshohet të ketë qenë shpejtësia tej normave dhe lagështira në rrugë.

Shkruar Nga
More from Revista User

I riu humb jetën në një aksident në autostradën Kavajë- Durrës

Një 21 vjeçar humbi jetën në një aksident rrugor të ndodhur sot...
Read More